Gmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Gmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gmail, Google bünyesinde 2004 yılında kurulmuştur. Reklam destekli bir platform olan Gmail, kullanıcılarına ücretsiz e-posta servisi sunmaktadır. Gmail’in dünya genelinde 1 milyarı aşkın kullanıcı bulunmaktadır. Android platformunda herhangi bir uygulamayı indirebilmek için veya herhangi bir Google ürünü kullanabilmek için Google kimliğiniz olması gerekmektedir. Bu kimlik için ise Google Gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Bu sayede Gmail’i kullanan kullanıcıların %70’i mobil platformda Gmail’i kullanmaktadır.

Üstün koruma hizmetleri, 30 TB’a kadar depolama alanı, e-posta filtresi, anında mesajlaşabilme, mobil ve sosyal ağ entagrasyonu ile kullanıcılarına her geçen gün daha kolay hizmet vermekte, verdiği hizmetin kalitesini arttırmaktadır.

Gmail’in bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz Gmail Yardım Merkezi bağlantısı aracılığıyla destek almak istediğiniz konuyu bulabilir, destek forumundan size uygun sorunun cevabını kolayca bulabilirsiniz.

Gmail Yardım Merkezi

Arama Terimleri: gmail iletişim bilgileri, gmail telefon no, gmail irtibat tel, gmail canlı destek, gmail müşteri temsilcisi, gmail şikayet hattı

313 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla