Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

PepsiCo şirketinin bünyesinde Amerika merkezli olarak 1961 yılında kurulan Fritolay, gıda sektörünün öncü şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Dünyaca ünlü olan şirket, ülkemizde de en çok cips satışı yapan şirkettir. Tatlı, tuzlu ve unlu ürünleri ile en gözde marka haline gelen Fritolay, her geçen gün büyüyen şirketlerden birisidir. Fritolay ürünleri tüm dünya üzerinde toplam 200’ü aşkın ülkede satılmakta, her ülkede de sektörünün öncü şirketidir.

Fritolay’ın ürünleri şu şekildedir; Doritos, Lays, Ruffles, Cheetos, Çerezza, Rocco. Ürünlerindeki çeşitliliğini her geçen gün arttıran Fritolay, hergün milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Türkiye’de de cips sektöründe en çok bu ürünler tercih edilir.

Fritolay’ın 0850’li ve 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla Fritolay ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, ürünlerdeki hata ve kusurları bildirebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan e-posta adresi ile de Fritolay’la iletişime geçebilirsiniz.

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 737
0216 651 5454

Fritolay İletişim Mail Adresi
info@fritolay.com.tr

7 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla