Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ford, 1903 yılında Amerika’da kurulan dünyanın ilk otomobil üretimini yapan ve otomobil sektörünün öncüsü olmuş dünyaca ünlü bir otomotiv markasıdır. Ford’a ait olan araç markaları şu şekildedir; Aston Martin, Ford, Lincoln ve Mercury. Ford ürünleri dünya çapında ünlüdür. 6 kıtada toplam 200’ü aşkın ülkede ürün satışlarını gerçekleştiren Ford, dünyanın en büyük ikinci otomotiv firmasıdır.

Ford’un ülkemizde satışa ürünler şu şekildedir; Yeni Fiesta, Fiesta, Fiesta ST, B-Max, ST-Line, Focus, Focus ST, Focus RS C-Max & Grand C-Max, Kuga Mondeo, S-Max, Galaxy, Yeni Edge, Mustang GT, Tourneo Courier, Tourneo Connect, Transit Courier, Transit Connect.

Ford’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Ford araçları hakkında bilgi alabilir, Ford yetkili servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 36 73

Arama Terimleri: ford iletişim bilgileri, ford telefon no, ford irtibat tel, ford canlı destek, ford müşteri temsilcisi, ford şikayet hattı, ford yetkili servis numarası

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla