Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Findeks, Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. tarafından kurulmuş finansal hizmet platformudur. Findeks’ten bahsetmek olursak, bir bankaya yaptığınız kredi veya kredi kartı başvurusunda finansal olarak hal ve hareketlerinizin bir değerlendirme ile not verilip; ‘Kredi Notu’ ismi ile sisteme kayıt edilmesidir. Yani kısacası; finansal olarak sizin aynanızdır.

Findeks aracılığıyla bankalardaki ve diğer alışveriş yapabileceğiniz yerlerde ki kredi limitinizi, kredi notunuzu, ödeme düzeninizi kontrol edebilir; finansal olarak ne durumda olduğunuzun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Findeks kredi notu hesaplama, findeks kredi limiti öğrenme gibi işlemlerinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Findeks’ten finansal bilgilerinizi öğrenebilmeniz için belirli bir ücret vermeniz gerekmektedir.

Findeks’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kredi notunuzu ve limitinizi öğrenebilir, teknik olarak sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 239

Arama Terimleri: findeks iletişim bilgileri, findeks telefon no, findeks irtibat tel, findeks canlı destek, findeks müşteri temsilcisi, findeks şikayet hattı

Cevapla