Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi

Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eset, 1992 yılında Slovekya’da kurulmuş bir güvenlik şirketidir. Eset, genel olarak bilişim güvenliği alanında faaliyetlerini yürüten bir şirkettir. Alanının lider konumunda olan şirket, güvenliği ve yenilikçi yazılımları ile dünya üzerinde oldukça beğenilmekte, milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Eset’in şuanda iki farklı ürünü bulunmaktadır bunlar şu şekildedir; ESET NOD32 ve ESET Smart Security. ESET NOD32 yazılımı tüm bilgisayarlar üzerinde çalışabilen bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan ve belgelerden korur, temizlemenize yardımcı olur. ESET Smart Security ise yine ESET NOD32 ile işlevleri aynı olmak üzere akıllı platformlarda cihazınızı tamaman korumaktadır.

Eset’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ESET ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden ESET’e bildirebilirsiniz.

ESET Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 221 37 38

ESET Teknik Destek Merkezi

Arama Terimleri: eset iletişim bilgileri, eset telefon no, eset irtibat tel, eset canlı destek, eset müşteri temsilcisi, eset şikayet hattı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir