Es Es İsmail Ayaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Es Es İsmail Ayaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Es Es İsmail Ayaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Es Es İsmail Ayaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Es Es İsmail Ayaz şikayet hattına erişebilirsiniz. Es Es İsmail Ayaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Es Es İsmail Ayaz Çağrı Merkezi Numarası

1957 yılında Eskişehir’de kurulan Es Es İsmail Ayaz, ilkin İstanbul ve Bursa’ya seferler yapmıştır. Ticari hayatına Ayaz Seyahat Turizm olarak başlayan firma, zaman içerisinde filosuna kazandırdığı yeni araçlar ve Eskişehir menşeli bir diğer firma Zümrüt’ü satın almasıyla birlikte, seyahat düzenlediği il ve sefer sayısını arttırmıştır. Kaliteli bir yolcu taşımacılığı yapan ve bundan hiçbir şekilde ödün vermeyen firma, bugün pek çok imkana sahip aracıyla hizmetlerine devam etmektedir. Firmaya ilişkin tüm konularda çağrı merkezi numarası 0242 331 00 11 üzerinden firmayla irtibat kurulabilir.

Es Es İsmail Ayaz çağrı merkezi numarası 0242 331 00 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Es Es İsmail Ayaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerden olabildiğince yararlanan firma, tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulundurmakta ve müşterilerine internet kullanma imkanı vermektedir. Firmanın konfor hattı olarak nitelendirdiği Antalya, İstanbul, Muğla, Alanya ve Marmaris gibi güzergahlarda müşterilere tekli koltuk seçimi sunulmaktadır. Ayrıca otobüslerde bulunan priz vasıtasıyla yolculuk sırasında akıllı telefon ve bilgisayar, rahatlıkla kullanılabilir. Firmaya yönelik herhangi bir konuda, müşteri hizmetleri numarası olan 0242 331 00 11 aranarak bilgi edinilebilir.

Es Es İsmail Ayaz müşteri hizmetleri numarası 0242 331 00 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Es Es İsmail Ayaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkedeki pek çok noktaya sefer düzenleyen; bu seferler sırasında kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlayan firma, müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemsemektedir. Firmayla seyahat eden tüm müşteriler de bu durumdan memnun kalmakta ve firmaya yola çıkacakları diğer seferlerde de tercih etmektedir. Müşterinin güvenliği konusunda da gerekli tedbirleri eksiksiz bir şekilde alan firma, onları emniyet içinde ve huzurlu bir şekilde gidecekleri yere ulaştırmaya çalışmaktadır. Firma ve seferlerine yönelik spesifik bir hususta bilgi alınacağı vakit, yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılarak firmayla iletişime geçilebilir.

Es Es İsmail Ayaz müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0242 331 00 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Es Es İsmail Ayaz Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen ve müşterilerinin değişen beklentilerine en uygun çözüm önerilerini geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunan firma, bu prensiplerinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir. Sektörde belirleyici olmak ve referans gösterilmek isteyen firmaya yönelik tüm şikayet, görüş, soru ve öneriler yukarıda yer alan numara aracılığıyla anında yetkililere iletilebilir.

Es Es İsmail Ayaz şikayet hattı 0242 331 00 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Es Es İsmail Ayaz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Es Es İsmail Ayaz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Es Es İsmail Ayaz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0242 331 00 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Es Es İsmail Ayaz çağrı merkezi numarasına 0242 331 00 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Büyükşehir Belediye Otogarı CZ-51 Antalya
E-Posta : esesismailayaz26@gmail.com
Telefon : 0242 331 00 11

Arama Terimleri: Es Es İsmail Ayaz iletişim bilgileri, Es Es İsmail Ayaz telefon no, Es Es İsmail Ayaz irtibat tel, Es Es İsmail Ayaz canlı destek, Es Es İsmail Ayaz müşteri temsilcisi, Es Es İsmail Ayaz şikayet hattı, Es Es İsmail Ayaz müşteri hizmetleri numarası, Es Es İsmail Ayaz çağrı merkezi numarası, Es Es İsmail Ayaz iletişim numarası, Es Es İsmail Ayaz çağrı merkezi, Es Es İsmail Ayaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap