Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Enzahome, Yataş Grubu’nun bünyesinde kurulmuş ev konseptleri alanında ürün üretimi ve satışını yapan bir markadır. Sadece ülkemizde değil, dünyanın dört bir yanında ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Bugün bakıldığında Enza Home’nin dünya üzerinde toplam 200’ün üzerinde satış noktası bulunmaktadır. Kalitesi, güncel modaya uygun tasarımları ile Enza Home oldukça ilgi gören ve tercih edilen bir markadır.

Enza Home’un üretimini ve satışını yaptığı ürün grupları şu şekildedir; koltuk takımları, aydınlatmalar, corners köşe takımları, halılar, oturma grupları, tablolar, yataklı koltuklar, yataş yatak yemek odaları, yataş baza sehpalar, yataş başlık, tv üniteleri, yataş renkli ev tekstili, tv koltukları, yatak odaları, genç odaları, yataş yorgan-yastık.

Enza Home’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Enza Home ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, satış sonrası destek hakkında bilgi alabilir, satış noktalarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 987

Arama Terimleri: enza home iletişim bilgileri, enza home telefon no, enza home irtibat tel, enza home canlı destek, enza home müşteri temsilcisi, enza home şikayet hattı

10 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla