Dove Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Dove Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dove Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dove, 1955 yılında Unilever bünyesinde kurulmuş kişisel bakım ürünleri markasıdır. Üretim tesisleri Arjantin, Avustralya, Brezilya, Kanada, Almanya,Endonezya, İsrail, İrlanda, Meksika, Hollanda, Pakistan, Güney Afrika, Tayland, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri ülkelerinde bulunmaktadır. Dünya genelinde 80’den fazla ülkede Dove ürünleri kullanılmaktadır.

Dove; cilt bakım ürünleri, cilt temizlik ürünleri, deodorantlar ve saç bakım ürünleri olmak üzere 4 ana kategoride bulunan onlarca çeşit ürünüyle müşterilerine hizmet vermektedir. Dove’un üretip satışa sunduğu ürünleri sıralayacak olarak şöyledir; erkek ve kadınlar için sabun, sıvı sabun, duş jeli, krem bar, şampuan ve saç kremleri, roll-on, deodorant, sprey, losyonlar, vücut ve el bakımları. Ayrıca erkekler için Dove Men + Care alt markasını oluşturmuştur.

Dove’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Dove ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Dove Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 25 19

Arama Terimleri: dove iletişim bilgileri, dove telefon no, dove irtibat tel, dove canlı destek, dove müşteri temsilcisi, dove şikayet hattı

8 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla