Didi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi

Didi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Didi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Didi

Soğuk çay denildiğinde akla gelen markaların başında Didi gelir. Didi yerli yapım ice tea olarak raflardaki yerini almıştır. Aslında Türk toplumu için çay son derece öenmlidir. Çayın ne zamandan beri Türk toplumunun hayatından olduğu bilinmemektedir.

Karadeniz Bölgesi’ nin en önemli ürününün başında çay gelir. Özellikle Rize Bölgesi, Türkiye’ nin çay rezervine büyük oranda hâkimdir. Çayın Türk toplumu için bu kadar önemli olması kimi zaman çayın farklı türlerinin de ortaya çıkmasına olanak sağlar. Bu sayede de insanlar pek çok farklı çay türüne de kavuşmuştur.

Çay içmeye bu kadar önem veren insanlar, çayın farklı çeşitlerini de benimseyerek içmiştir. Bu nedenle de kısa sürede çay ve çeşitleri Türk toplumu için oldukça önemli bir hal almıştır.

Didi Hakkında Bilgi

Didi, Çaykur markasının ürettiği soğuk çaydır. Çaykur, İkinci Dünya Savaşı’ ndan sonra devlet tarafından kurulmuştur. Karadeniz’ in kalkınmasına yardımcı olmak amacı ile devletin bir kuruluşudur. Bu nedenle de Didi’ de devlet desteği ile oluşturulmuştur.

Soğuk çay fikri ilk bakışta Türk toplumuna uzak gelen bir içecektir. Ancak kısa sürede toplum, soğuk çayı da benimsemiştir. Bu nedenle de her geçen gün Didi’ nin satışlarında bir artış yaşanmaktadır. Didi özellikle kola ya da fanta gibi diğer gazlı içeceklere bir alternatif oluşturur. Gazlı içecekler karşısında son derece sağlıklı olması nedeni ile insanlar tarafından tercih edilir. Özellikle Didi’ nin büyük şişelerde üretilmesi, müşterinin tercih etmesini arttırmıştır.

Didi ilk kez 2014 yılında piyasaya çıkmıştır. Çaykur’ un rekor kazanç elde ettiği o yıllarda Didi de kendini kanıtlamayı başarmıştır. Piyasaya çıktığı ilk andan bu yana insanlar tarafından beğenilmeye başlanmıştır.

Didi Çeşitleri

Didi, pek çok lezzeti bir arada barındırır. Değişik tatlar sayesinde de insanların beğenisini kazanmıştır. Didi;  şeftali, limon ya da bergamot gibi pek çok farklı lezzette üretilir. İnsanlar da kendi damak tatlarına uygun olan içeceği tercih etmektedir. Didi’nin bu kadar uzun zamandır başarı ile ilerlemesinin nedeni; insanlara sunduğu bu farklı tatlardır.

Didi’nin çağrı merkezi tüketici danışma hattı bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Didi müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunları iletebilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından yaşamış olduğunuz sıkıntıları ve firma hakkındaki düşünceleri paylaşabilirsiniz.

Didi Çağrı Merkezi Tüketici Danışma Hattı
0850 226 53 53

Didi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 226 53 53

Arama Terimleri: didi müşteri hizmetleri, didi çağrı merkezi, didi telefon numarası, didi tüketici danışma hattı, didi irtibat tel, didi şikayet hattı, didi iletişim

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
KeremHüseyin tozunEmreYöneticiErcan Şahin Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
pinar
Ziyaretçi
pinar

Almış olduğum 1.5 lt didi soguk cay bozuk tadı asitli ve içersinde tortular var kizim yarim bardak icti ve miydesi bulandı kustu lütfen gereğini yapın

cagrimerkezimizyazar
Editor

Tarihi kontrol ederek aldığınız yere durumu bildirin.

Ercan Şahin
Ziyaretçi
Ercan Şahin

didi çağrı merkezini arıyorum telefonu açan yok .
didi 1.5 litre limon aromalı aldım. son kullanım tarihi 02 04 2018 içinde baş parmak büyüklüğünde garip bir pislik var hiç açmadım
geriyede vermedim.
sağlıksız ve ayıplı ürün satıyorlar .
elimden geldiğince elimdeki didiyi herkese göstereceğim.

Emre
Ziyaretçi
Emre

2.5 littelik yeni ambalajda olan didilerin tadi nazo karmisin gibi eski tad yok bu yuzden tüketmiyorum seftali aramalilar öyle digerlerini bilmiyorum. Bu tad duzelir mi acaba sirf bu yuzden almiyorum didiyi. Eski tadi varken dididen baska icecek tuketmiyordum.

Hüseyin tozun
Ziyaretçi
Hüseyin tozun

2 litrelik didi seftali aromalı iceceģin BIM den aldığım ürunün bozuk olduğunu üzerinde gazlı içecek yazmamasina rağmen gazli oldugunu,ayrıca tadıda cokbozuk. üskudar selamsız BIM şubesinden satıştan kaldırilmasını ve başkasına satış yapilmamasını ve yetkililere bildirilmesinin gerektini soyledim. ama halen satısa devam ediyorlar.ilgili birim varsa duyurulur?!!!!!!!!!

Kerem
Ziyaretçi
Kerem

Merhaba müşteri hizmetlerinizi arıyorum cevap vermiyorlar….aldığım didi şeftali aromalı soğuk çayda tortular çıktı çok begeniyorduk hatta böyle bir markanın ülkemizde olmasi gurur verici ama bu şekilde ayıplı olmamalı ürünleriniz lütfen bu konuya çözüm bulunsun.