Dermokozmetik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Dermokozmetik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dermokozmetik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dermokozmetik, 2005 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren bir online alışveriş sitesidir. 2013 yılından bu yana TRFARMA A.Ş. şirketi bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Dermokozmetik.com, dermo-kozmetik ürünlerinin tamamının resmi bayisi olarak görev yapmaktadır. Orjinal ve kaliteli ürünleri en uygun fiyattan müşterilerine ulaştırmayı amaçlar.

Dermokozmetik’te bir hayli ürün grubu bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak; Cilt Bakımı, Anti Aging Ürünleri, Leke Gidericiler, Göz Çevresi Bakım Ürünleri, Temizleyiciler, Akne, Sivilce Ürünleri, Peelingler, Maskeler, Siyah Nokta Gidericiler, Kırışıklık Giderici, Dudak Bakımı, Selülit ve Sıkılaştıcı Bakım, Duş Jelleri, Terlemeye Karşı Nemlendiriciler, Temizleyiciler, Çatlak Ürünleri, Anti Aging, Vücut bakımı, Banyo Yağları, Peelingler, Masaj, Krem ve Yağları.

Dermokozmetik’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Dermokozmetik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 501 44 44

Arama Terimleri: dermokozmetik iletişim bilgileri, dermokozmetik telefon no, dermokozmetik irtibat tel, dermokozmetik canlı destek, dermokozmetik müşteri temsilcisi, dermokozmetik şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla