D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

D-Smart, 2006 yılında Doğan Holding tarafından kurulmuş bir dijital platformdur. 2007 yılından bu yana TV alanında ve dijital alanda hizmet vermektedir. Yayınlarını Turksat 3A ve Turksat 4A uyduları ile yapmaktadır. 2016 yılının 3.çeyrek raporlarına göre D-Smart’ın toplamda 932.315 abonesi bulunmaktadır. Ayrıca D-Smart, internet hizmeti de sunmaktadır.

D-Smart’ın müşterilerine sunduğu kanallar şu şekildedir; sinema ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery gibi topalam 14 belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan uydu kanalları, 84’ü HD, 290’dan fazla kanalı içinde barındırmaktadır. D-Smart’ın Smart Sport adında bir spor kanalı bulunmaktadır. Bu kanalda İngiltere Premier Ligi maçları yayınlanmaktadır. Bu kanal için bir sürü abone olan kişi vardır.

D-Smart’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla aboneliğiniz hakkında tüm sorun ve soruları iletebilir, teknik arıza bildiriminde bulunabilir, ödenmemiş fatura borç tutarınızı öğrenebilir, size en yakın D-Smart satış noktasını kolayca öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 266 0 266

D-Smart İletişim Formu

Arama Terimleri: d-smart iletişim bilgileri, d-smart telefon no, d-smart irtibat tel, d-smart canlı destek, d-smart müşteri temsilcisi, d-smart şikayet hattı

65 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla