Colin’s Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Colin’s Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Colin’s Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyada 38 ülkede 600 e yakın mağazası ile hizmet vermekte olan Colin’s firması her gün daha modern, daha yeni ve özel kıyafet tasarımları ile hizmetini sürdürüyor.

Sadece hazır giyim olarak değil konfeksiyon kısmında da oldukça başarılı olan firma Türkiye’deki satış fiyatları sebebiyle de müşterilerinin tercihi oluyor.

Hemen hemen her alışveriş merkezinde görmeye alışık olduğumuz Colin’s, çok bilinmese de internet üzerinden de satış imkanı sağlıyor.

Her hangi bir mağazadan aldığınız ürünle alakalı veya internet üzerinden yaptığınız siparişle ilgili çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Çağrı merkezi Pazar günleri hariç 08:30 ila 20:30 arası hizmet vermektedir. Şikayet öneri ve istekleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Destek Hattı: 444 53 26

Adres Bilgileri
Genel Merkez: Zafer Mahallesi Çınar Sokak No:2 Yenibosna BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
Online Mağaza İade Depo Adresi: Osmangazi Mah. 3129. Sokak No:4 -1/2 Kıraç – ESENYURT / İSTANBUL

Colin’s müşteri hizmetleri ile internet üzerinden irtibata geçmek isterseniz Colin’s İletişim Formu‘nu kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: colins iletişim bilgileri, colins telefon no, colins irtibat tel, colins canlı destek, colins müşteri temsilcisi, colins şikayet hattı, colins müşteri hizmetleri

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla