Citroën Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri




Citroën Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Citroën Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Citroen, 1919 yılında Fransa merkezli olarak kurulmuş bir otomotiv firmasıdır. 1976’dan bu yana PSA Peugeot Citroën grubunda üye bir otomobil üreticisidir. Fransa’nın en büyük ve ilk otomotiv üreticisi, Citroen’dir. Dünya çapında tanınan marka olan Citroen’in dünya üzerinde birçok kullanıcısı bulunmaktadır.

Citroen’in ülkemizde satışa sunduğu araç modelleri şu şekildedir; Citroen C3, C Elysee, C4, C4 Picasso, Grand C4 Picasso, Citroen C4 Cactus, Nemo Combi, Berlingo Combi, Nemo, Jumper, Berlingo Panelvan, Jumpy Panelvan.

Citroen’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Citroen araç modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Citroen yetkili servis noktasını ve satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Citroen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 359 63 63

Arama Terimleri: citroen iletişim bilgileri, citroen telefon no, citroen irtibat tel, citroen canlı destek, citroen müşteri temsilcisi, citroen şikayet hattı, citroen yetkili servis numarası

15 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla