Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri | Müşteri Temsilcisi

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Braun ismini üreticisi olan Max Braun’dan alır. Aynı zamanda mühendis olan Max Braun 1921 tarihinde Frankfurt’ta bir dükkan açtı. İlk zamanlar açmış olduğu mühendislik dükkanında radyo setleri için üretmeye başladı. 1928 yılında işlerinin iyi gitmesi sonucunda Frankfurt’ta yeni tesislerini açtı. Seneler 1929’u gösterdiğinde ise komple radyo seti üretmeye başladı ve Almanya’nın en iyi radyo üreticilerinden biri haline geldi. Uzun yıllar boyunca radyo alanında çığır açtı ve bir çok yeni ürünün üretilmesinde rol oynadı.

1950 yılında Braun yön değiştirerek en çok sükse yaşadığı ürün olan traş makinasını üretti. Belirli bir süre bu alanda devam etti ve dünya çapında bir marka haline geldi. 1970’lerde ise bir çok ev aleti ve ürününü içeren pop-art’tan etkilenerek üretim alanını genişletti ve günümüze kadar bir çok işlevde ve modelde ürünler geliştirdi. Braun; epilasyon aleti, traş makinası, mikser, buz kırıcı, saç kurutma makinası, fön makinası gibi bir çok alanda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üreterek müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Gelişen teknoloji ve sanayiyle doğru orantılı olarak ürünlerini her gün biraz daha geliştirerek günümüz şartlarına en uygun ürünleri müşterilerle buluşturmaktadır.

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Braun Genel Müdürlük
Telefon: 0 216 463 83 83
Adres: Nidakule Ataşehir Kuzey Sit. C Kapısı Barbaros Mah. Begonya Sok. No : 3E
34746 İstanbul

Braun Tüketici İlişkileri Danışma Hattı
08502200911 (Pazartesi-Cuma 8:45-16:45)

Arama Terimleri: braun iletişim bilgileri, braun telefon no, braun irtibat tel, braun canlı destek, braun müşteri temsilcisi, braun şikayet hattı, braun genel müdürlük, braun tüketici ilişkileri danışma hattı

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
hasan çınar Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
hasan çınar
Ziyaretçi
hasan çınar

yaklaşık 35 gün önce teknik servise verdiğim saç kurutma makinası değişimi söylendi içi yandıgından dolayı yenisi gelecek onu vereceğiz denildi tam 35 günden beri altı üstü bir saç kurutma makinası gelemedi gitti allah tan diyorum buzdolabı yada çamaşır makinası değil ..