BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BKM Express, BKM yani Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Çoğu kişi internet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı veya banka kartı bilgilerini girmeye çekinmektedir. BKM Express aracılığıyla adınıza kayıtlı tüm banka kartlarını ve kredi kartlarını BKM Express uygulamasına tanımlayabilir, ödeme yapacağınız yere kart bilgilerinizi girmeden tanımladığınız ödeme yollarıyla saniyeler içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

BKM Express ücretsiz bir hizmettir. Hızlı ve güvenli olması açısından birçok kişinin gözde ödeme yöntemi olmayı başarmıştır. Her gün birbirinden özel fırsat ve teklifleriyle kullanıcılarına en uygun alışveriş yapmalarını sağlar.

BKM Express’in 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ödemeleriniz esnasında yaşadığınız problemleri, üyeliğiniz hakkında yaşanılan tüm problemleri ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 2010 256

Arama Terimleri: bkm express iletişim bilgileri, bkm express telefon no, bkm express irtibat tel, bkm express canlı destek, bkm express müşteri temsilcisi, bkm express şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla