Bisen Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Bisen Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bisen Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

Bisen Elektrik, 1997 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Bisen Elektrik; tüm Türkiye’de elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten Bisen Elektrik sorumludur.

Bisen Elektrik ile irtibat kurabileceğiniz 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Bisen Elektrik’te bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Bisen Elektrik’e bildirebilirsiniz.

Bisen Online İşlemler
Bisen Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 344 0 212

Arama Terimleri: bisen elektrik iletişim bilgileri, bisen elektrik telefon no, bisen elektrik irtibat tel, bisen elektrik canlı destek, bisen elektrik müşteri temsilcisi, bisen elektrik şikayet hattı

Cevapla