BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1995 yılında kurulan Türkiye’de büyük bir pazar payına sahip olan süpermarketler zinciri BİM, toptan fiyatına perakende satış yaparak tüm kesime uygun ürün fiyatlarıyla hizmet vermektedir. BİM, 2012 yılında Türk Telekom ile yaptığı anlaşma ile BİMcell adında bir operatör markası oluşturmuştur. BİMcell’e geçiş yapmak veya yeni bir hat almak için en yakın BİM mağazasından işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BİM, BİMcell markasında da en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. BİMCell, Türkiye’deki marketler arasında kurulan ilk market operatör markasıdır. Ülkemizde birçok kişinin fiyat uygunluk politikasıyla tercih ettiği BİM’in BİMcell adındaki operatör markasına da talep oldukça fazla. 2015 yılı itibariyle BİMcell’in 1 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Ayrıca BİMcell’de satılan hatların ön kodu ise 551 ile başlamaktadır.

BİMCell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla hattınızdaki varolan bakiye durumunu öğrenebilir, güncel ve ödenmemiş fatura borcunuzu öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca BİMcell’e bildirebilirsiniz.

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 45 51

Arama Terimleri: bimcell iletişim bilgileri, bimcell telefon no, bimcell irtibat tel, bimcell canlı destek, bimcell müşteri temsilcisi, bimcell şikayet hattı

107 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla