Biletinial Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biletinial Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biletinial çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Biletinial müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye’de gerçekleşen organizasyonlarda, online olarak biletlerinizi temin edebileceğiniz bir platformdur. Yayın hayatına 2011 yılında başlayan platform, milyonlarca insana hizmet sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir. Teknoloji’nin getirdiği nimetlerden faydalanan kurum, önemli bir öngörü sağlayarak, tüketicilere keyifli ve stressiz bir bilet kültürünü armağan etmektedir. Oluşabilecek herhangi bir sorun durumunda da oldukça olumlu ve pozitif yaklaşımları sayesinde, kendilerine olan güveni güçlendirmektedir.

Biletinial Çağrı Merkezi Numarası

2017 yılından günümüze kadar özel yazılım mühendislerinin geliştirdiği özellikler sayesinde; tüketicisine yüz binlerce ulusal ve uluslar arası organizasyonların biletlerine erişimini sağlamıştır.  Biletinial.com platformu Türkiye genelinde 63 ilde ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde aktif olarak rol almaktadır. Ayrıca bilet çözümlenmesi ve ekstra bilet kampanyalarıyla, sanatseverlere destek olmaktadır. Biletinial çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Platformda binlerce organizasyon ve etkinliklerin biletlerine tek tuşla ulaşabiliyorsunuz. Gitmek istediğiniz etkinliğin biletini güvenle satın alıyorsunuz. Sizler için biletinial.com platformunda bilet alabileceğiniz etkinlikleri derliyoruz;

 • Devlet Tiyatroları
 • Özel Tiyatrolar
 • Devlet ve Opera Balası
 • Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Konserleri
 • Sinema Salonları
 • Özel Tiyatrolar
 • Şehir Tiyatroları
 • Spor Müsabakaları
 • Spor Külüpleri
 • Performans Sahneleri
 • Theme Parklar
 • Seminer
 • Eğitim
 • Konser

Sizlerle paylaştığımız etkinliklerin biletlerini, biletinial.com adresinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Platform sayesinde etkinliklerin tarihlerine göz atabilir ve dilediğiniz etkinliğin biletine sahip olabilirsiniz.

Biletinial Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Biletinial müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Biletinial olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Biletinial ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Biletinial çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Biletinial Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 99 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Biletinial çağrı merkezi numarasına 0850 333 99 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : İNTERBİLET DAĞITIM ORGANİZASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Adres : Üçevler Mah. Ünseven Sok. No:5/6 Nilüfer/BURSA

Telefon No : 0 (850) 333 99 11

E-Posta : info@biletinial.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Biletinial iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Biletinial sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Biletinial iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Biletinial iletişim bilgileri, Biletinial telefon no, Biletinial irtibat tel, Biletinial canlı destek, Biletinial müşteri temsilcisi, Biletinial şikayet hattı, Biletinial müşteri hizmetleri numarası, Biletinial çağrı merkezi numarası, Biletinial iletişim numarası, Biletinial çağrı merkezi

Yorum Yap