Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Baydöner, İzmir merkezli olmak üzere 2006 yılında kurulmuş, iskender döner zinciri olan bir döner markasıdır. Son zamanlarda adını sıklıkla duyuran Baydöner; kalitesi, müşteri memnuniyetine dayanan satış politikası, uygun fiyatları ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Baydöner’in Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Irak olmak üzere üç ülkede toplam 100’ü aşkın şubesi bulunmaktadır.

Baydöner’in müşterilerine sunduğu özel lezzetleri şu şekildedir; iskender, künefe, çorba, salata, turşu, patates. Baydöner uygun menüleri ve muazzam lezzeti ile meşhur olmuş bir markadır. Bu özel lezzetleri en uygun fiyatlardan tadabilirsiniz. Baydöner, başarısı ve kalitesi ile birçok ödülün sahibi olmuştur.

Baydöner’in 0232’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak Baydöner ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, bayilik hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca aktif olarak kullanılan Baydöner mail adresi ve iletişim formunu kullanarak da Baydöner’le iletişime geçebilirsiniz.

Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 464 42 35

Baydöner İletişim Mail Adresi
info@baydoner.com

Baydöner İletişim Formu

Arama Terimleri: baydöner iletişim bilgileri, baydöner telefon no, baydöner irtibat tel, baydöner canlı destek, baydöner müşteri temsilcisi, baydöner şikayet hattı

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla