Bambi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Bambi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bambi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Beyoğlu’nda 1961 yılında parekende satışarı ile faaliyetlerine başlayan Bambi, ülkemizdeki ayakkabıcılık sektöründe öncü markalardan birisi haline gelmiştir. Firma 1966 yılında kendi ayakkabılarını üretmeye başlamış, 1971 yılında da Arar isimli yeni bir firma oluşturmuştur. Bambi’nin ülkemiz genelinde 113 adet satış noktası bulunmaktadır. Güncel modaya uygun tasarımları, konforlu ve kaliteli ürünleriyle çoğu kişinin tercihi Bambi’den yana olmuştur.

Bambi’de bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; comfortterlik, sandalet, loafer, spor, babet, bot, çizme, erkek bot, erkek terlik, erkek ayakkabı, erkek jurdan, çanta, anahtarlık. Yaptığı kampanya ve indirimlerle birçok kullanıcının memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır.

Bambi’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin takibini kolayca yapabilir, iade ve değişim için gerekli koşulları öğrenebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Bambi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 200 35 00

Arama Terimleri: bambi iletişim bilgileri, bambi telefon no, bambi irtibat tel, bambi canlı destek, bambi müşteri temsilcisi, bambi şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla