Babil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Babil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Babil çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Babil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Babil şikayet hattına erişebilirsiniz. Babil müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Babil Çağrı Merkezi Numarası

2014 yılında hizmete giren Babil, Libronet çatısı altında kurulmuş bir sitedir. Okurlara kaliteli bir hizmet ve içerik sunmayı amaçlayan site, hayatı kolaylaştıran bir teknolojiyi müşterilerine getirmektedir. Kitap dünyasının yeni kahramanı sloganıyla yayın hayatına başlangıç yapan site, bünyesinde çok farklı çeşitte ve alternatifte kitaplar bulundurmaktadır. Sağlamış olduğu çeşitli avantajlar ve uygun fiyat fırsatlarıyla kitapseverlerce mutlaka incelenmesi gereken bir sitedir. Siteye veya sitede bulunanlara yönelik herhangi bir soru için sitenin çağrı merkezi numarası 0850 259 58 53’tür.

Babil çağrı merkezi numarası 0850 259 58 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Babil Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizdeki internet kitapçılığını uluslararası standartlarda içerik ve hizmet kalitesine ulaştırmak isteyen kitap sitesi, kitap dünyasının tüm aktörlerini doğal ortak olarak görmektedir. Uygun fiyatlar, zengin içerik, okura rehberlik eden tavsiyeler ve kampanyalar; bu ortaklığın bir parçası olarak yerini almıştır. Kitaba saygının bir göstergesi olarak görselliğe önem veren site, çeşitli yayınevlerinin verdiği katkıyla birlikte kitapları okurlara 3 boyutlu bir şekilde sunabilmektedir. Böylelikle okuyucu daha önce hiç yaşamadığı bir farklılığı, bu site üzerinden heyecanla deneyimlemektedir. Siteye ve sitede yer alan hususlara ilişkin konularda müşteri hizmetleri numarası olan 0850 259 58 53’ten bilgi alınabilir.

Babil müşteri hizmetleri numarası 0850 259 58 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Babil Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sağlıklı bir veri bankası ve stok bilgisine sahip sitenin, etkin dağıtım kanalları bulunmaktadır. Kitaba dair yenilikçi ve güçlü fikirleriyle her daim okuyuculara daha iyiyi sunmayı hedefleyen site, tüm girişimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Belli bir miktarın üzeri yapılan alımlarda kargonun bedavaya geldiği sitede, üyelik ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Üyelik, siteden daha sonra yapılacak olan işlemlerin daha kısa sürede ve pratik bir şekilde halledilmesine yarar. Siteye ilişkin bazı konularda bilgi edinmek için yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılıp bilgilenilebilir.

Babil müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 58 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Babil Şikayet Hattı

Kurumsal bir yaklaşımla yönetilen site, kitapların verdiği hazzı okuyucuya anında yaşatmak için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Bunun için her geçen gün kendini yenileyen site, bu bakımdan da kullanıcıları tarafından takdir edilmektedir. Siteye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda yer alan numaradan ilgililere kolaylıkla aktarılabilir.

Babil şikayet hattı 0850 259 58 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Babil müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Babil şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Babil Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 259 58 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Babil çağrı merkezi numarasına 0850 259 58 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Libronet Bilgi Hizmetleri ve Yazılım Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Ofis Adres Bilgisi : Altunizade mahallesi Mahir iz caddesi No:30/1 Üsküdar, İstanbul

E-Posta İletişim Adresi : destek@babil.com

Müşteri Destek İrtibat Hattı : 0850 259 58 53

Arama Terimleri: Babil iletişim bilgileri, Babil telefon no, Babil irtibat tel, Babil canlı destek, Babil müşteri temsilcisi, Babil şikayet hattı, Babil müşteri hizmetleri numarası, Babil çağrı merkezi numarası, Babil iletişim numarası, Babil çağrı merkezi, Babil müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap