Aydem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Aydem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

Aydem, 1997 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Aydem; Aydın, Denizli, Muğla, İzmir, Manisa illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten Aydem sorumludur.

Aydem ile irtibat kurabileceğiniz 0850’li ve 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Aydem’de bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Aydem’e bildirebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantılar aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilirsiniz.

Aydem Online İşlemler

Aydem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 800 0 186
444 4 186

Arama Terimleri: aydem iletişim bilgileri, aydem telefon no, aydem irtibat tel, aydem canlı destek, aydem müşteri temsilcisi, aydem şikayet hattı, aydem müşteri hizmetleri

7 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla