Avfoni Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Avfoni Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avfoni Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avfoni, Pirana Bilişim Teknolojileri Reklam Av ve Kamp Malzemeleri Tic. LTD. ŞTİ. tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Avfoni.com internet mağazasını ise 2013 yılında faaliyete geçirmiştir. Sektörünün en çok tercih edilen markalarından birisidir. Avfoni.com’da; av, kamp ve outdoor gibi spor malzemelerinin satışı gerçekleşmektedir. Ülkemizin en büyük av ve doğa sporları mağazası Ankara’da bulunan Avfoni’ye aittir.

Avfoni’de av ve doğa sporları malzemeleri için birçok kategoride ürün bulunmaktadır. Bu kategorileri sıralayacak olursak; kara avı, balık avı, atıcılık / airsoft, giyim / ayakkabı, optik / elektroinik / fener, tekne / yat, kamp / outdoor, doğa / kiş sporları, pet.

Avfoni’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Avfoni’de bulunan ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, değişim ve iade koşullarını ve sorunlarını bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Avfoni Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 304 01 04

Arama Terimleri: avfoni iletişim bilgileri, avfoni telefon no, avfoni irtibat tel, avfoni canlı destek, avfoni müşteri temsilcisi, avfoni şikayet hattı

Cevapla