Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Anadolu Hayat Sigorta A.Ş. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi bünyesinde faaliyet veren hayat sigortası hizmetini devir almış, Türkiye’nin ilk hayat sigorta şirketi ünvanında kurulmuştur. Ülkemizde sektörünün lider şirketidir. Ülkemizde birçok müşterisi bulunmaktadır.

Anadolu Hayat Emeklilik’in faaliyetleri şu şekildedir; ferdi veya grup bireysel emeklilik faaliyetlerinde bulunmak, bu kapsamda emeklilik fonları kurmak, kuracağı fonlara ilişkin iç tüzüğü oluşturmak, emeklilik sözleşmeleri, yıllık gelir sigortası sözleşmeleri, portföy yönetimi sözleşmeleri, fon varlıklarının saklanması için saklayıcı ile saklama sözleşmeleri akdetmek, ferdi veya grup hayat ya da ölüm sigortaları ile bunlara bağlı kaza sigortaları, her türlü can sigortaları ve bütün bu sigortalarla ilgili reasürans işlemleri yapmak.

Anadolu Hayat Emeklilik’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Anadolu Hayat’tan almış olduğunuz hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 55 00

Arama Terimleri: anadolu hayat emeklilik iletişim bilgileri, anadolu hayat emeklilik telefon no, anadolu hayat emeklilik irtibat tel, anadolu hayat emeklilik canlı destek, anadolu hayat emeklilik müşteri temsilcisi, anadolu hayat emeklilik şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla