Allday Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Allday Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Allday Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Allday, 1994 yılında faaliyetlerine başlayan giyim markasıdır. 1 toptan ve 3 parekende olmak üzere 4 ayrı mağazasıyla hizmet vermektedir. Giyim alanında ürünler üretir, dağıtır ve satışa sunmaktadır. 2011 yılından bu yana Allday markasıyla globalleşmiş bir marka haline gelmiştir. Tesettür giyim sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Allday şu alanlarda müşterilerine ürünler sunmaktadır; Tunik, Gömlek, Yelek, Hırka, Bluz, Sweatshirt, Alt Giyim, Etek, Pantolon, Denim, Dış Giyim, Panço, Ferace, Ceket, Trenchcoat, Kaban-Mont, Elbise, Takım, Büyük Beden.

Allday’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internetten vermiş olduğunuz siparişlerin durumları hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenip destek alabilir, ürünler hakkında detaylara sahip olabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Allday Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 501 44 44

Arama Terimleri: allday iletişim bilgileri, allday telefon no, allday irtibat tel, allday canlı destek, allday müşteri temsilcisi, allday şikayet hattı

Cevapla