aktif-ileti-ihbar-telefon-numarasi

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aktif İleti çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aktif İleti müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Aktif İleti A.Ş. 1993 yılında Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım firması niteliğinde kurulmuştur. Aktif İleti’nin genel politikası müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyeti ve kolaylaştırıcı çözümleriyle sektöründe kendini en sevdiren şirketler arasındadır. Yenilikçi ve teknolojiyi en yakından takip edip günümüzün en çağdaş hizmetini vermektedir.

Aktif İleti’nin acente ağı sayesinde iletileriniz hızlı ve planlı bir şekilde sizlere ulaşır. Yüksek teknolojik ekipmanlı Aktif Saha Elemanlarının nerede olduğu, hangi gönderiyi teslim edeceği anlık olarak izlenebilmektedir. Ayrıca Aktif İleti’nin web sitesinde bulunan gönderi durumu sorgulama sayfası aracılığıyla gönderinizin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak uydu üzerinden incelenerek mevcut konumlar tespit edilmekte ayrıca en hızlı sürede gönderiler ilgili yerlere teslim edilmektedir. İşler yapılırken tarih ve saat gibi önemli unsurlar uydu verileri ile kontrol edilmekte ayrıca ne iş yapıldığı o an müşteriler tarafından da takip edilebilmekte ve izlenebilmektedir. Müşterilerin iş süreçlerine en iyi katma değeri vermeye çalışan aktif ileti oldukça şeffaf ve özenerek iş ve işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Her geçen gün acenta sayısını arttırarak ülke genelinde oldukça yaygın durumda bulunan aktif ileti dağıtım ağını genişletmek ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanarak büyümesini devam ettirmekte ayrıca teknolojik gelişmeleri takip ederek gücünü arttırmaktadır.

Aktif İleti Çağrı Merkezi Numarası

Müşteriler güvenli bir şekilde internet üzerinden anlık olarak gönderilerinin nerede olduğunu takip edebilecekleri hizmeti ücretsiz ve hızlı bir şekilde sunmaktadır. Randevulu sistem üzerinden ne zaman ulaştırılacağı belirlendiği için hem hizmet kalitesi hem de sizlere sunulan hizmeti en iyi sürede eriştirme sözü tutulmaktadır. Şehirler arasında dağıtım yapan araçlar ile taşıma kapasitesinin yüzde seksenlik kısmını kendi yönetim ve denetiminde gerçekleştiren aktif ileti kalan kısmını da en kısa sürede ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen p2 belgesi ile Bilgi Teknoloji Kurumu tarafından verilen BTK belgeri ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan aktif ileti müşteri memnuniyetine son derece önem göstermektedir.

Aktif İleti’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla gönderinizin durumu hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan aktif ileti ile iletişime geçebilir işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif İleti Müşteri Hizmetleri Numarası

Aktif ileti ile ilgili işlemlerinizi yapabilmeniz için isterseniz sizlere en yakın acenta iletişim numarasını kullanabilir isterseniz de müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Aktif ileti her türlü konuda sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı amaçladığı için müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak tutmaktadır. İletişim numarası üzerinden ister gönderi durumunuzu sorgulayabilir isterseniz de yaşadığınız sorunları rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 0327

Aktif İleti Gönderi Sorgula

Arama Terimleri: aktif ileti iletişim bilgileri, aktif ileti telefon no, aktif ileti irtibat tel, aktif ileti canlı destek, aktif ileti müşteri temsilcisi, aktif ileti şikayet hattı, Aktif İleti çağrı merkezi numarası, Aktif İleti müşteri hizmetleri numarası

157 Yorum

  1. Serhat 13 Haziran 2018
  2. yawuz 22 Haziran 2018
  3. yavuz seker 25 Haziran 2018
  4. Ferdi 12 Temmuz 2018
  5. Gülcan bingöl 7 Ağustos 2018
  6. HAKAN TOSUN 10 Eylül 2018
  7. tarık çimen 15 Şubat 2019
  8. Selim ÖZEN 21 Kasım 2019
  9. selda 6 Mart 2020

Yorum Yap