Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aktif İleti A.Ş. 1993 yılında Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım firması niteliğinde kurulmuştur. Aktif İleti’nin genel politikası müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyeti ve kolaylaştırıcı çözümleriyle sektöründe kendini en sevdiren şirketler arasındadır. Yenilikçi ve teknolojiyi en yakından takip edip günümüzün en çağdaş hizmetini vermektedir.

Aktif İleti’nin acente ağı sayesinde iletileriniz hızlı ve planlı bir şekilde sizlere ulaşır. Yüksek teknolojik ekipmanlı Aktif Saha Elemanlarının nerede olduğu, hangi gönderiyi teslim edeceği anlık olarak izlenebilmektedir. Ayrıca Aktif İleti’nin web sitesinde bulunan gönderi durumu sorgulama sayfası aracılığıyla gönderinizin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Aktif İleti’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla gönderinizin durumu hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 0327

Aktif İleti Gönderi Sorgula

Arama Terimleri: aktif ileti iletişim bilgileri, aktif ileti telefon no, aktif ileti irtibat tel, aktif ileti canlı destek, aktif ileti müşteri temsilcisi, aktif ileti şikayet hattı

136 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla