AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul merkezli olarak 2004 yılında kurulan AirTies, bir bilişim markasıdır. AirTies genel olarak telekomünikasyon alanında faaliyet göstermekedir. Ülkemizde sektörünün öncü markası haline gelen AirTies, birçok internet servis sağlayıcısı yeni abonelerine AirTies modem vermektedir. Ülkemizde kullanımı oldukça yaygındır. Sadece ülkemizde değil dünya üzerinde toplamda 8 milyonun üzerinde ürün satışı yapmıştır.

AirTies’in genel olarak ürün grupları şu şekildedir; DSL Modemler, Kablosuz Ağ Genişleticiler, Kablosuz ve Powerline Adaptörler, Set-Top Boxlar, Ethernet Switchler. AirTies geçmiş dönemde ürettiği tüm cihazlar için halen destek vermektedir.

AirTies’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla AirTies ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, ürününüz hakkında teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 239

Arama Terimleri: airties iletişim bilgileri, airties telefon no, airties irtibat tel, airties canlı destek, airties müşteri temsilcisi, airties şikayet hattı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir